czwartek, 6 czerwca 2013

Hush Warsaw


Kolejna edycja targów mody dla niezależnych projektantów, które dotychczas odbywały się 2 razy do roku pod nazwą Ściegi. 9 czerwca na Stadionie Narodowym w godz. 11-19, wstęp wolny. 
Hush Warsaw ma umożliwić spotkania projektantów, klientów oraz przedstawicieli lokalnych manufaktur, ma promować marki, które dbają o jakość wykonania i materiałów. Zostanie zaprezentowanych aż 160 marek i projektantów z Polski jak i z zagranicy. Biżuteria, torby, buty, okulary, zegarki, ubrania a także moda dziecięca, to wszystko na przeszło 3200 metrach kwadratowych.
Dodatkowo, będzie można zakupić ubrania, które wpadną nam w oko. Oprócz tego są przewidziane specjalne strefy- zabaw, spa i zen. W strefie spa będzie można zapoznać się z kosmetykami Pat&Rub, której jest patronem, wypróbować je, pomacać ;) Strefa zen i patron Tassimo zagwarantuje przepyszną kawę i inne napoje. Przewidziano możliwość skorzystania z porad stylistów ze Szkoły Stylu a także porad dotyczących letniego makijażu udzielanych przez wizażystów MAC.

Nie wiem jak Wy, ale ja na pewno się wybiorę. Do zobaczenia w niedzielę! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że zaglądasz. Będzie mi miło, gdy zostawisz komentarz :)